Srpen 2013

Hoji Fortuna bude hrát v GoT!

31. srpna 2013 v 19:52 | Dee |  GoT - novinky

Hoji Fortuna míří do GoT. Bohužel, jeho role je zatím nezveřejněná (doufejme, ale že se nebude jednat o další přeobsazení).

Fortuna na svém twitteru a facebooku napsal, že se brzy připojí k natáčení v Chorvatsku, což poukazuje na to, že jeho role by mohla mít co dočinění buď s Královým přístavištěm a nebo s dějovou linií Daenerys. Spekuluje se, že by mohl hrát Browna Bena Plumma, kapitána, který zkříží cestu právě Daenerys. Samozřejmě, je zde řada dalších postav, které by mohl ztvárnit, nevylučuje se, že by klidně mohl hrát i uplně novou postavu, která ani v knize nebyla...

Edit 4.9.2013: Tak podle informací, nebude určitě hrát Plumma, měl by si zahrát jen nějakou menší postavu.

Edit 8. 9. 2013: Podle nejnovějších informací se Hoji Fortuna v Got neobjeví vůbec. A pokud ano, tak to nebude žádná významná role.

Hafþór Júlíus Björnsson nahradí Iana Whyta

30. srpna 2013 v 21:13 | Dee |  GoT - novinky
Máme tu další přeobsazení. Nejdříve byl přeobsazena role Tommena Lannistera, potom přeobsadili Daaria Naharise, nyní se objevila informace o tom, že přeobsazení čeká i postavu Gregora "Hory" Clegana. Angličana Iana Whyta nahradí Hafþór Júlíus Björnsson (25). Hafþór je islandský vzpěrač, který začal soutěžit poté, co kvůli zranění musel zanechat svou basketbalovou kariéru. S herectvím nemá zatím žádné zkušenosti, přesto už nasbíral řadu ocenění. Ve 24 letech například získal titul "nejsilnější muž Islandu" po třetí v řadě. V roce 2012 se umísnil na třetím místě v soutěži "Nejsilnější muž světa". Se svou výškou, 2.06 m se řadí mezi nejvyšší herce, kterí byly do GoT obsazeny.

Jack Gleeson v The Morning Show

30. srpna 2013 v 9:35 | britain_xx |  Videa - ostatní
Minulý pátek - 23. 8. 2013 - se Jack Gleeson (Joffrey Baratheon) zúčastnil The Morning Show, společně s kolegy z divadla .. a mluvilo se o spoustě věcech, ale předně samozřejmě o jeho roli - králi Joffreym. Joffreyho jako postavu opravdu, opravdu nemám ráda, ale samotného Jacka obdivuji za to, jak úžasně hraje!
Věděli jste, že roli dostal v 17-ti letech? Dokonce se i rozmýšlel, jestli jít na konkurz nebo ne - ještě že šel! Občas ale opravdu nechápu některé fanoušky, Jack přece nemůže za to, jakou roli hraje, ale přesto dostává od fanoušků opravdu špatné reakce, pravděpodobně si myslí, že když je Joffrey naprosté monstrum, že musí být Jack také.. no, ale po shlédnutí videa se určitě přesvědčíte, že je .. no :) naprosto normální! :D


Fotky z natáčení 4. série

30. srpna 2013 v 9:25 | britain_xx |  Gallery Update
Konečně se objevily nové fotky z natáčení čtvrté série! Na většině fotek jsou sice jenom kulisy a my se můžeme jenom dohadovat, na které scény budou použity. Ale můžeme vidět první pohled na Margaery Tyrell (Natalie Dormer), která vypadá opravdu nádherně!


Michiel Huisman bude hrát Daaria Naharise

30. srpna 2013 v 9:18 | britain_xx |  GoT - novinky
Včera jsem psala, že Michiel Huisman se objeví ve čtvrté sérii, včera však jeho role nebyla zatím známa. Dnes už je jeho role potvrzena! Michiel nahradí Eda Skreina v roli Daaria Naharise. Takže po Tommenovi Lannisterovi další postava, která mění svého herce..


Kit Harington v JOY!

29. srpna 2013 v 22:19 | Dee |  Kit Harington - novinky
Dneska, hned po práci, jsem musela jako tradičně zajet s mamou na koupit. Protože to občas bývá o nervy (vždycky musíme prolézt všechny supermarkety ve městě), u toho posledního jsem okamžitě zalezla ke stojanu s časopisy (moc velký výběr tam nebyl) a vytáhla jsem časopis Joy. Tak si tak listuju, zatímco mama útočí na regály, a koho to nevidím -- v článku 10 nových krasavců Hollywoodů se objevil i Kit Harington ! Článek jsem Vám přepsala (chtěla jsem to vyfotit a nahrát, ale to mi přišlo moc namáhavé =D ten mobil je taaak daleko =))


"Jsem naprostý nešika!"
Kit Harington, 26

Středověk ho fascinuje. Od 17.10. můžete Kita, vlastním jménem Christophera, vidět v mystickém eposu "Seventh Son" vedle takových hollywoodských velikánů, jako jsou Julianne Moore a Jeff Bridges. Nepřehlédnutelný je ale také v úspěšném seriálu "Game of Thrones". Kvůli roli královského syna Jona Snowa si musel Kit nechat narůst vlasy a svalovou hmotu. A aby toho ještě nebylo dost: "Už se mi několikrát stalo, že jsem přišel na natáčení a požadovalo se po mně, abych vykuchal kuřátko nebo se svlékl donaha." Ale tak úplně suverénní Angličan přece jen není: "Jsem naprostý nešika! Před natáčením třetí řady jsem si večer vyšel s kamarády a ztratil klíče. Dost opilý jsem se pak šplhal do své ložnice v prvním patře a přitom si zlomil kotník." Nehoda, která už má téměř tradici: "Už na casting jsem přišel s monoklem." V lásce ale tento muž ve znamení Kozoroha smůlu nemá, aktuálně údajně chodí s hollywoodskou hvězdou Rachel McAdams (34).

Pozn.: Té poslední větě bych moc pozornosti nevěnovala. Četla jsem sice dohady o tom, že Kit a Rachel spolu randí. Ale všechno je založeno na jedné večeři, na kterou šel Kit se svými přáteli, mezi kterými byla i Rachel. Neříkám, že to není možné, nobo že se z toho časem něco nevyklube, ale jak už jsem řekla, zatím bych tuto informaci moc vážně nebrala...

Richard Madden: Strays (2011) - Stills

29. srpna 2013 v 21:56 | Dee |  Gallery Update
Dále tu mám pár fotek Richarda Maddena (Robb Stark), z filmu Strays. Film jsem neviděla, takže o něm moc nemůžu říct. Každopádně, zjistila jsem, že je to krátkometrážní film, který sleduje příběh dvou bratrů - Nicka a Elliota (Richard) - zlodějíčků, žijících na útěku. Fotky si můžete prohlédnout v galerii, podle mě to Richardovi na nich moc sluší.

003~2.jpg 010.jpg 020.jpg 027.jpg

Sophie Turner - Coventry Telegraph Shoot (2013)

29. srpna 2013 v 21:31 | Dee |  Gallery Update
Dále tu pro Vás mám nádherný shoot se Sophií Turner (Sansa Stark). Tyto fotky se objevili společně s článkem (který Vám snad přeložím a zveřejním v nejbliřších dnech) na webových stránkách Coventry Telegraph. Fotky jsou vážně úžasné. Společně se Sophií je na fotkách s Zunni, pes, který si v GoT zahrál zlovlka Lady, který patřil Sanse a kterého Sphie společně s rodinou po skončení natáčení adoptovali.

001~11.jpg 002~4.jpg 003~1.jpg 004~1.jpg

Michelle Fairley: Suits - Season 3 (stills)

29. srpna 2013 v 21:14 | Dee |  Gallery Update
Přemýšlela jsem, jaké fotky s Michelle Fairley (Catelyn Stark) Vám sem dám. Nakonec jsem zabrousila v jejích fotkách ze seriálu, a nestačila jsem se divit. Zjistila jsem totiž, že si Michelle zahrála ve třech dílech třetí série seriálu Suits (Kravaťáci). No, já jsem skončila zatím u druhé série, takže si to budu muset přidat na seznam seriálů, které chci za tyto prázdniny dokoukat (seznam je dlouhý a už mi zbývají jen necelé 4 týdny prázdnin =D ).

001~8.jpg 001~9.jpg 003~0.jpg 001~10.jpg


"Game of Thrones" Season 3 Press Conference (Los Angeles) - 18.03.2013

29. srpna 2013 v 20:47 | Dee |  Gallery Update
18. března 2013 se v LA konala tisková konference k třetí sérii GoT. V galerii jste si mohli z této akce prohlídnout už fotky Kita Haringtona (Jon Sníh) a Emilie Clarke (Daenerys Targaryan), dnes jsem přidala fotky s Lenou Headey (Cersei Lannister) a na jedné fotce je i s Peterem Dinklagem (Tyrion Lannister).

akce_2013_03_18_025.jpg akce_2013_03_18_028.jpg akce_2013_03_18_033.jpg akce_2013_03_18_034.jpg