Bez názvu

29. srpna 2013 v 20:11 | britain_xx
Ano, velmi originální název článku. Od začátku mé spolupráce s Dee na tomto, teď už našem :).. blogu o Game of Thrones jsem se vám takhle přímo neozvala, tak to teda musím teď napravit, i když.. popravdě ani nevím, o čem vám chci říct. :) No. každopádně, jsem ráda, že mě Dee na blog k sobě vzala. Seriál Game of Thrones miluju, opravdu... tím světem žiju :) právě teď čtu čtvrtou knihu, takže Hostinu pro vrány, kde sice nejsou moje nejoblíbenější postavy, ale co.. stejně to miluju, i když je to samý Greyjoy.. eww!:D

Možná mě znáte z některého mého dalšího blogu. Mám blogy další dva - tatianamaslany.blog.cz a emiliaclarke-source.blog.cz.. takže, taková malá reklama:).

Už máme konec prázdnin, páni.. to uteklo, ale popravdě? Já se do školy docela těším :D Už mě to doma nebaví, už ani nevím, jak sedět, nebo ležet. :D Letos maturuju, chtěla jsem si toho spoustu do školy připravit, ale přes celé prázdniny jsem nehla prstem, co se školy týká:)

No, chtěla jsem vám jenom dát na vědomí, že žiju.. dneska jsem přidala nějaké články a o víkendu bych ve velkém chtěla doplňovat galerii:) I Dee vám napsala svoje plány, takže hádám, že se brzy dočkáte na blogu spousty věcí, yaay! :)

britain_xx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama