Hledám spoluadmina !!

24. srpna 2013 v 19:26 | Dee |  WWW - novinky
Už jsem se o tom zmiňovala na blogu kitharingtononline, ale jsem si jistá, že s tímto blogem určitě budu potřebovat nějakou výpomoc. Je tu vážně spousta práce, pokud se podíváte na článek postavy, najdete zde spoustu postav, ke kterým je doplnit informace atd. a to ještě nejsou v žádném případě všechny. A další přibudou. Dále, je tu i spoustu herců, o kterých se musí přidávat informace, novinky, fotky,... No bude to makačka.

Sice nepočítám s tím, že by se někomu chtělo vypomoc, takže už se psychicky připravuji na to, že to budu muset zvládnout sama. Pokud by se ale přece jen někdo našel, může si zde přečíst informace.

Pravomoce by jsme měli více méně stejné, jen ze začátku (tak měsíc) by bylo takové zkouškové období, kdy by jste měli přístup do blogu i do galerie, každopádně o všech změnách by jste mě měli informovat než je uděláte. Po tom měsíci bych už na tom nijak moc netrvala (samozřejmě pokud by šlo o nějaké větší změny, museli by jsme se na tom domluvit).

Myslím, že o jakou práci by se jednalo jsem vysvětlila už na začátku. Jednoduše, šlo by o všechno - přidávat novinky, články, fotky, informace atd... Dalo by se také dohodnout na tom, kdo by co měl na starost (Například vybrat si pár osobností, o které by jste chtěli přidávat informace, nebo se zaměřit třeba jen na překlady, např. rozhovorů, nebo dopnovat postavy a informace o nich,... Ale to by jsme se pak domluvily).

Co se týče aktivity, nechci po vás aby jste se blogu věnovali 24 hodin denně. Opravdu by stačilo třeba jen 2x týdně něco přidat nebo tak nějak.

No to by k něm informacím bylo asi všechno, pokud jsem na něco zapomněla a zajímalo by vás to, napiště do komentářů.

Teď podmínky:
1. Nesmíš měnit heslo, přihlašovací email atd. !
2. Být zodpovědný, články by měli být kvalitní, bez chyb (chápu, že se občas chybička vloudí, jsem si jistá, že je v článcích chyby také mám, hlavně teď, když už ve škole nemám češtinu, zjišťuji, že někdy musím dlouho přemýšlet nad tím, jaké i se tam píše atd. Mám na mysli ale ty opravdu do očí bijící chyby - vydět, slišet atd.)
3. Mít aspoň trochu čas na ten blog.
4. A hlavně mít rád GoT. (což považuji za samozřejmost)

Pokud by teda někdo měl zájem, napište do komentářů přihlášku:
1. Jméno
2. Email, na který bych vás mohla kontaktovat.
3. Počet blogů které vlastníte (pokud nějaké máte) a odkazy na ně.
4. Kolik času by jste blogu tak mohli věnovat.
5. Měli by jste zájem o celkovou výpomoc na blogu (bez toho aby se rozlišovalo co by jste chtěli přidávat), nebo by jste se rádi zaměřili jen na něco (uveďte na co).

Myslím, že to by bylo tak nějak vše. Budu ráda, pokud se někdo zapíše =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 britain_xx britain_xx | Web | 24. srpna 2013 v 20:07

- britain_xx
- emiliaclarke-source@seznam.cz
- tak ten o Emilii, který znáš a tatianamaslany.blog.cz
- to si netroufám říct, ale.. netrpím nedostatkem času :D
- no, psala jsem ti, že bych ti ráda pomohla .. :) nevím, nepřemýšlela jsem nad tím, jak bych chtěla pomoct.. možná... rozdělit herce? :D pokud tedy budeš mít zájem, stačí se ozvat a můžeme se domluvit :) .. jen... nevím, jak zvládnu pracovat s externí galerií :D nikdy jsem s ní nepracovala :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama