Kit Harington v JOY!

29. srpna 2013 v 22:19 | Dee |  Kit Harington - novinky
Dneska, hned po práci, jsem musela jako tradičně zajet s mamou na koupit. Protože to občas bývá o nervy (vždycky musíme prolézt všechny supermarkety ve městě), u toho posledního jsem okamžitě zalezla ke stojanu s časopisy (moc velký výběr tam nebyl) a vytáhla jsem časopis Joy. Tak si tak listuju, zatímco mama útočí na regály, a koho to nevidím -- v článku 10 nových krasavců Hollywoodů se objevil i Kit Harington ! Článek jsem Vám přepsala (chtěla jsem to vyfotit a nahrát, ale to mi přišlo moc namáhavé =D ten mobil je taaak daleko =))


"Jsem naprostý nešika!"
Kit Harington, 26

Středověk ho fascinuje. Od 17.10. můžete Kita, vlastním jménem Christophera, vidět v mystickém eposu "Seventh Son" vedle takových hollywoodských velikánů, jako jsou Julianne Moore a Jeff Bridges. Nepřehlédnutelný je ale také v úspěšném seriálu "Game of Thrones". Kvůli roli královského syna Jona Snowa si musel Kit nechat narůst vlasy a svalovou hmotu. A aby toho ještě nebylo dost: "Už se mi několikrát stalo, že jsem přišel na natáčení a požadovalo se po mně, abych vykuchal kuřátko nebo se svlékl donaha." Ale tak úplně suverénní Angličan přece jen není: "Jsem naprostý nešika! Před natáčením třetí řady jsem si večer vyšel s kamarády a ztratil klíče. Dost opilý jsem se pak šplhal do své ložnice v prvním patře a přitom si zlomil kotník." Nehoda, která už má téměř tradici: "Už na casting jsem přišel s monoklem." V lásce ale tento muž ve znamení Kozoroha smůlu nemá, aktuálně údajně chodí s hollywoodskou hvězdou Rachel McAdams (34).

Pozn.: Té poslední větě bych moc pozornosti nevěnovala. Četla jsem sice dohady o tom, že Kit a Rachel spolu randí. Ale všechno je založeno na jedné večeři, na kterou šel Kit se svými přáteli, mezi kterými byla i Rachel. Neříkám, že to není možné, nobo že se z toho časem něco nevyklube, ale jak už jsem řekla, zatím bych tuto informaci moc vážně nebrala...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 30. srpna 2013 v 7:47 | Reagovat

O.o Krasavec :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama