Nová spoluadminka: britain_xx

25. srpna 2013 v 14:48 | Dee |  WWW - novinky
Jak jste včera možná zaregistrovali, vypisovala jsem článek ohledně shánění někoho, kdo by mi vypomohl s tímto blogem. Téměř okamžitě se přihlásila britain_xx (kterou jistě většina z Vás zná z blogu o Emilii Clarke nebo Tatianě Maslany - odkazy v menu) a já ji bez váhání přijala. Nejdříve měla obavy ohledně toho, jak si poradí s galerií, ale včera večer dostala rychlokurz těch nejzákladnějších věcí a podle mého názoru se s galerií rychle spřátelila =)

Co se týče pravomocí na blogu, budeme je mít více méně stejné. Když jsem sepisovala konkurz, psala jsem sice, že ten první měsíc bude spíš takové zkouškové období, tím jsem se ale kryla, kdybych se přihlásil někdo, koho téměř vůbec neznám a já bych ho vybrala. Každopádně britain_xx už nějakou dobu poznám z blogu, takže tady na tom nijak moc netrvám. Chci jen, aby jsme se informovaly pokud by šlo o nějaké razantnější změny.

Jinak domluvily, že si rozdělíme herce, kterým se budeme věnovat:

Dee:
Lena Headey
Kit Harington
Sophie Turner
Richard Madden
Rose Leslie
Natalie Dormer

britain_xx:
Peter Dinklage
Maisie Williams
Nikolaj Coster-Waldau
Emilia Clarke
John Bradley
Joe Dampsie

O zbytek herců se budeme starat obě=)

Myslím, že to je zatím všechno, co jsem chtěla napsat. Jsem si jistá, že Vám k naší spolupráci napíše něco málo i britain_xx a já doufám, že všichni budete s naší prací spokojeni a budete tento blog rádi navštěvovat =)
~Dee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama