News: 20/09/2013

20. září 2013 v 23:04 | Dee |  WWW - novinky
Zdravím =)

Přijde mi to už otravné, že se pořád opakuji a každou newsku začínám větou: omlouvám se za neaktivitu. Bohužel i dnes se musím opakovat, tento týden jsem to ale hodně zanedbávala. A samozřejmě jako vždy i tentokrát mám výmluvu proč tomu tak bylo =D Takže tady je: Ve čtvrtek ráno jsem se stěhovala na kolej, takže tento volný týden pro mě znamenal to, že v pondělí jsem musela ještě zařídít nějaké věci doma, v ú terý a ve středu jsem se pro změnu věnovala tomu, abych pomalu začala tvořit seznam toho, co si sebou mám vzít (což byla ta lehčí část) a tomu abych lítala po bytě a hledala, kde ty věci vlastně jsou =) No a výsledek toho všeho byl ten, že jsme se pak málem nevešly do auta =) Mám štěstí, že vždycky můžu na kolej odvést věci autem, protože si nedokážu představit, jak bych to všechno odvezla vlakem. A co hůř, jak bych to pak táhla přes celý město na kolej. A cesta do Brna ? Musím se pochlubit, že se mi dvakrát podařilo v Brně špatně odbočit, takže jsem neměla absolutně žádné ponětí o tom, kde jsem =D Naštěstí se mi pak podařilo vymotat se =) Včera jsem strávila půl dne vybalováním (jak já to zbožňuji, když si vždycky na začátku roku mlžu všechno porovnat, na pokoji je pěkně uklizeno -- bohužel, během roku to tak nevypadá =) To jsou stoly většinou záházené učením =)), pak samozřejmě jsem většinou kecala s lidmi, které jsem celé prázniny neviděla a na které jsem se nehorázně těšila =) A dnešek jsem musela letět do školy na studijní zařídit potvrzení, karty atd. Prostě opruz, naštěstí jsem se vyhnula frontám, které jsou vždycky všude na začátku roku a stihla jsem si zařídit všechno dneska.

Každopádně, zítra mám celý den konečně volný, pokoj mám taky pro sebe, takže se snad dostanu k tomu abych se vrhla na články =)) I když jsem je tento týden moc nepřidávala, tak jsem alespoň ráda za to, že jsem si udělala vždy každý den čas na to, abych se zašla podívat na blogy všech spřátelených blogů, doufám jen, že jsem na nikoho nezapomněla =)

A jak to bude s blogem teď? Zatím si nemyslím, že tento týden by mělo být nějak moc učení, doufám, že to zase bude jen taková 'zahřívačka', ale je začátek, takže bude zas plno akcí, ještě dojedou další lidi, které jsem dlouho neviděla, takže předpokládám, že moc času nebude =) Vynasnažím se ale každý den něco sem přidat a návštívit i vaše blogy =)

Doufám teda, že mi odpustíte, že i další newsku budu pravděpodobně začínat stejnou větou jako x posledních a budete se mnou mít trpělivost =))

Mějte se pěkně a zítra slibuji, že to tu trochu ožije =) Tak se omlouvám, zase mi do toho něco v lezlo a k počítači jsem se dostala až teď =)

~Dee
P.S. Pod článkem můžete opět hlasovat v duelu Yara x Meera. V duelu Melisandra x Arya Vás hlasovala spousta, v tomto přesto moc hlasů není a je to hodně vyrovnané, proto pokud jsem ještě nehlasovali a díly s těmito dvěmi jsem už viděli, budu ráda, pokud to napravíte =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama