Říjen 2013

Game of Hearts

20. října 2013 v 11:16 | Dee |  Videa - ostatní
Napadlo Vás někdy, jak by to vypadalo, kdyby seriál byl vytvořen ve stylu nějakého romantického seriálu ? Díky někomu, kdo se očividně hodně nudil se můžete podívat na videjko, které ukazuje, jak by vypadal trailer seriálu Game of Hearts.

"Sansa hledá muže, kterého by si mohla vzít, ale ukáže se, že její vyvolený je gay. Ve stejný čas čelí Tyrion drsným časům při hledání nevěsty. Až nakonec, se Sansa a Tyrion setkají..."


Jinak, abych Vám vysvětlila, proč se tu neobjevují žádné nové články. Na blogu dělám, jen to není vidět a tak (snad už dneska na večer) čekejte velké překvápko ! =)

Nové tetování Natalie Dormer

18. října 2013 v 13:16 | Dee |  Natalie Dormer - novinky
Přidávám vám fotku Natalie Dormer a jejího nevého tetování:

Jinak, tento týden byl celkem šílený, jak ve škole, tak i na koleji. Na blog jsem tudíž neměla absolutně žádný čas a když už se chvilka našla, tak jsem byla totálně bez energie. Dneska se ale můžete těšit na pár nových článků, které se pokusím přidat. Jen nevím kdy přesně, protože musím jet nakoupit (ano, ani nakoupit jsem nestíhala) a tak jediné, co mám v ledničce je máslo =D Pak mám ještě něco domluveného a to nevím jak moc se protáhne, ale doufám, že dnes si už ten čas na blog udělám =)) Po dlouhé době mi přidávání článků opravdu chybí =D A sakryš, jestli musím dokoukat všechny nové díly seriálů, které za tento i minulý týden vyšly -- No, dneska to bude dlouhý den... =D

Kdy jste začali sledovat GoT ?

14. října 2013 v 0:27 | Dee |  WWW - ankety
Tak trochu jsem se rozhodla udělat menší průzkum týkající se toho, zda jste viděli, nebo neviděli seriál. Pokud jste seriál už viděli, zajímalo by mě, zda se tomu tak stalo předtím, nebo potom, kdy jste navštívili tento blog. A pro ty z vás, kteří seriál ještě neviděli je tu připravena otázka, zda se chystáte a nebo nechystáte na GoT kouknout =))

Tak hlasujte v anketě pod článkem, za tyto informace budu ráda (a časem zde přibude další anketa týkající se toho, jak jste se k GoT dostali =))

1000 návštěv !

13. října 2013 v 23:09 | Dee |  WWW - novinky
Dneska, kráce po poledni překročilo počítadlo první tísícovku návštěv !! Tímto článek, bych chtěla poděkovat všem věrným návštěvníkům, který tento blog pravidelně navštěvují, těm, co sem občas zavítejí, těm co sem tento blog teprve navštívili všem svým affskám, kteří se mnou musí mít neuvěřitelnou trpělivost a v neposlední řadě také těm, kteří na tento blog teprve časem zavítají, jednoduše řečeno, prostě všem !!! =)) Takže ještě jednou, MOC DĚKUJI !!!!!


Bohužel Vám musím oznámit, že tento týden to s blogem také nebude slavné. Ve škole už to začalo přibývat, na zítřek a úterý toho mám hodně, v úterý také máme naplánovanou akcičku na koleji, takže dřív jak ve středu nebudu mít čas. A pak se uvidí, jestli budu mít vůbec náladu něco přidávat =) Ale už vážně se pokusím =))

Jinak také jsem se rozhodla, že toto kolo duelů nechám ještě pár dní otevřeno, můžete v něm stále hlasovat a druhé kolo odstartuju až příští týden, dneska už to vážně nezvládám =))

P.S.: Pokud se máte učit a vůbec se Vám do toho nechce, doporučuji posledchnout si toto =) Se spolubydlící s tím úspěšně ignorujeme učení =))


Kit Harington jako Mr. Fantastic ?

11. října 2013 v 22:04 | Dee |  Kit Harington - novinky
( Kit Harington | Jack O'Connell | Miles Teller )

Na internetu se objevila informace, že Kit Harington je zvažován jako jeden z adeptů pro roli Reeda Richardse aka Mr. Fantastica do připravovaného filmu Fantastic Four (Fantastická čtyřka). Dalšími adepty by měli být Jack O'Connell ( Jezero Smrti ) a Miles Teller ( Projekt X ).

Kdo by se podle Vás na roli hodil víc ? Můžete diskutovat v komentářích =)

Nikolaj Coster-Waldau - L'Uomo Vogue Shoot

11. října 2013 v 21:41 | Dee |  Gallery Update
Dále se v galerii můžete podívat na shoot s Nikolajem (Jamie Lannister), který byl nafocen pro magazín L'Uomo Vogue tento rok.


Richard Madden - Klondike - Stills a plakáty

11. října 2013 v 21:29 | Dee |  Gallery Update
Dlouho jsem neaktualizovala galerii a proto Vám dnes přináším nové fotky k připravované minisérii Klondike, ve které si jednu z hlavních rolí zahraje Richard Madden (Robb Stark). Seriál bude mít premiéru v přístím roce a informace těm se pokusím co nejdříve dodat. Zatím se ale můžete mrknout na plakát a stills fotky.


1. kolo: Catelyn Stark x Cersei Lannister

6. října 2013 v 22:12 | Dee |  Nejoblíbenější ženská postava
CATELYN STARK
- manželka Eddarda Starka
- matka Robba, Sansy, Aryi, Brana, Rickona
- nevlastní matka Jona Sněha

CERSEI LANNISTER
- manželka Roberta Baratheona
- matka Joffreyho, Myrcelly a Tommena
- sestra Jamieho a Tyriona

1. kolo: Šae x Talisa Maegyr

6. října 2013 v 22:03 | Dee |  Nejoblíbenější ženská postava
Omlouvám se, že je to dneska bez popisů, ale jsem na tom časově trochu špatně. Buď je do konce týdne ještě doplním a když ne, tak to tu zůstane bez popisů. Snad to vadit nebude a pomůže Vám rovzpomenout si na tyto dvě postavy pomocí obrázků.

ŠAE
- milenka Tyriona Lannistera

TALISA MAEGYR
- manželka Robba Starka

VÝSLEDEK:

Pavouk po 3. týdnu

6. října 2013 v 21:50 | Dee |  Nejoblíbenější ženská postava
Zde se můžete podívat na pavouka po 3. týdnu. Také už jsou rozhodnuty první dva duely 2. kola, tak se můžete mrknout, jak to bude dál.


(pro zvětšení klikněte na obrázek)

Pokud rádi tipujete, můžete si tipnout, jaké bude konečné pořadí (první tři místa). Tipovat můžete až do konce 1. kola, pokud jste již tipovali a rádi by jste svůj tip změnily, můžete tak učinit. Jako odměnu získá nejpřesnější tip reklamu na jeden měsíc umístěnou zde na viditelném místě na blogu.

Tipy:
(jméno: 1. místo / 2. místo / 3. místo )
Ellie: Daenerys Targaryen / Arya Stark / Catelyn Stark