Září 2014

FINÁLE: Sansa Stark x Ygritte - UKONČENO !!!!

28. září 2014 v 14:23 | Dee |  Nejoblíbenější ženská postava
Konečně jsme se dočkali a je tu velká finále hlasování o nejoblíbenější ženskou postavu z GoT! A kdo že se nám to probojoval až do finále?:

SANSA STARK
V prvním kole se Sansa Stark postavila proti Daenerys a její výhra byla pro většinu překvapením (pro mě určitě, Dany jsem tipovala na celkouvou vítězku). Ve druhém kole doslova rozdrtila Meeru Reed a ve třetím kole porazila Šae, která se umístila na čtvrtém místě.

YGRITTE
Druhou finalistkou je Ygritte, která se v prvním kole postavilo proti "lehčí" soupeřce, Lyse Tylly, kterou s přehledem porazila. Stejně jako Sansa, i Ygritte překvapila, když ve druhém kole porazila Aryu Stark. No a ve třetím kole se postavila proti Oše, která si nakonec vybojovala třetí místo.

Která z těchto dvou dívek se nakonec stane celkovou vítězkou a která se bude muset spokojit s druhým místem ? Hlasovat můžete do soboty, 8. října, kdy bude soutěž ukončena (pokud tedy se mi opět nepovede zapomenout =)) zde pod článkem a samozřejmě i pod dalšími články =)

Jinak, tato soutěž nám sice končí, ale už pro Vás připravuji další hlasování, tentokrát o nejoblíbenější mužskou postavu a určitě se chytám zopakovat i nejoblíbenější ženskou postavu, ale to až tak někdy za rok, až nám přibudou nějaké nové postavy =)

VÝSLEDEK:


Jinak, budu moc ráda, pokud napíšete do komentářů, pro koho jste hlasovali =))A 3. místo získává....

27. září 2014 v 23:28 | Dee |  Nejoblíbenější ženská postava
Ahoj všichni =)

Musím se teda pochlubit, prví týden ve škole mě tak šokoval, že jsem úplně zapomněla na blog =D Ale fakt úplně =D Až dneska jsem si sedla k noťasu, a najednou mě došlo, že mám vlastně blog =D No, tak jsem si řekla, že rychle něco přidám a půjdu spát, protože zítra se musím zase učit (áno, hned po prvním týdnu jsem zahrabaná v učení -- nemusela bych, ale řekla jsem si, že se letos překonám a pokusím se trochu si vylepšit průměr, protože konec bakaláře se už pomalu, ale jistě blíží a já zjistila, že se nevejdu do průměru pro přijetí na magistra a tudíž bych dělala přijímačky. A ty jsem v životě nedělala a chci aby to tak zůstalo =D)

No ale, hlavně jsem se rozhodla ukončit hlasování o 3. místo mezi Šae a Ošou, které jsem měla ukončit už - no téměř před týdnem =D Moje chyba =D

Takže jdeme na to -- na třetím místě v hlasování o nejoblíbenější ženskou postavu se se sedmi hlasy umístila:

Oša !!!A na čtvrtém místě se třemi hlasy skončila Šae.

Finále zveřejním někdy zítra v odpoledních hodinách =)

GoT - Ice Bucket Challenge

18. září 2014 v 22:53 | Dee |  Videa - ostatní
Nepochybuji o tom, že všichni moc dobře víte, co je to Ice Bucket Challenge, proto to tu vypisovat nebudu. Pokud náhodou nevíte, po shlédnutí následujících videí určitě pochopíte, a pokud i tak nebudete vědět o co jde, na internetu určitě najdete všechny odpovědi =)

Ledová výzva se nevyhnula většině herců z GoT, výzvu přijal dokonce i George R.R. Martin, autor knižní série. V celém článků se můžete podívat na všechna videa =)

George R.R. Martin (autor knižní série)

GalleryUpdate: Sophie Turner - Photoshooty 2014

18. září 2014 v 22:19 | Dee |  Gallery Update
Pro dnešek jsem trochu doplnila galerii. Už jste si určitě všimli, že jsem u některých herců dopnila shooty z roku 2014. Tentokrát jsem se vrhla na Sophii Turner, u které jsem tedy doplnila 5 shootů z tohoto roku. Musím říct, že jsou opravdu nádherné. Ty Sophiiny vlasy jsou dokonalé. Závidím jí je =D No, můžete se podívat v galerii =)

005~27.jpg 004~35.jpg 003~38.jpg 006~25.jpg

!! Hlasujte !!

NEJOBLÍBENĚJŠÍ ŽENSKÁ POSTAVA
Aktuální duel:
hlasovat můžete do 21.09.2014
(hlasovat můžete i pod tímto článkem)


Rekonstrukce rubriky POSTAVY dokončena !

18. září 2014 v 0:33 | Dee |  WWW - novinky
Už jsem si myslela, že se ani nedočkám konce =) Ale se dvou denním spožděním je rubrika POSTAVY konečně v pořádku. No v pořádku -- furt tam je spoustu práce, ale to, co jsem prozatím chtěla udělat jsem udělala. V budoucnosti se ale můžete těšit na popisy postav (Furt teda nevím, jestli mám ty popisy psát podle seriálu nebo podle knih a nebo pro jistotu obojí. No, jsem na sebe zvědavá, co si zase vymyslím a pak tu budu jako obvykle nadávat, proč já se do toho cpala =D Dále bych chtěla ještě věnovat článek každému rodu, kde bych stručně (jak se znám tak stručně to určitě nebude) vypsala informace o rodu a doplnila ještě rodokmen. Ale to taky až někdy příště =) Možná Vám sem dám seznam svých plánů -- to si budete klepat na čelo, jestli jsem normální =)) A kdyby Vás zajímalo, jaký blázen přesně jsem ,tak Vám určitě napoví to, že se v rubrice postavy nachází přesně 97 postav a ke všem se chystám udělat popisy =D Stačí to ?

Jinak, důvod toho, proč se tu neobjevuje zrovna moc článků je ten, že jsem buď pracovala na něčem na blogu, což se ale nezobrazovalo na stránce (všelijaké tyto úpravy v rubrikách a tak). Dalším důvodem (vzpomeňte si, jak jsem se výše zmiňovala o tom, že se vždycky do něčeho vecpu a pak nadávám) je to, že jsem se rozhodla, že doma jednu místnost (je to teda menší místnost) vystěhuju (taková ta mísnost na všechny možný krámy, které se nikam nevejdou, takže tam toho je dost, položím tam dlažbu (v životě jsem to nedělala, ale výsledek není vůbec špatný), vymaluju, namontuju tam poličky a všechno tam zase nastěhuju. Od pondělí na tom dělám, naštěstí už je většina za mnou, jen domontuju ty poličky a je to skoro hotové. No a aby toho nebylo málo, tak už se blíží škola, což pro mě znamená, že si do toho bordelu ještě balím věci na kolej, na kterou odjíždím po zítří.... vlastně už zítra. Prostě v pátek =D Tenže tento týden doho mám docela dost, proto se nemůžu blogu věnovat tak jak bych chtěla, ale snažím se =)

Dobře, to už bude vše, pujdu spát ať se zítra zase můžu pustit do práce =) Pokud se ale nudíte, můžete si zahlasovat v anketách, pokud jste tak už neudělali.

Hlasujte !!

NEJOBLÍBENĚJŠÍ ŽENSKÁ POSTAVA
Aktuální duel:
hlasovat můžete do 21.09.2014
(hlasovat můžete i pod tímto článkem)
NEJLEPŠÍ HERECKÝ VÝKON V SERIÁLU
který z těchto herců podle Vás podal v
seriálu nejlepší herecký výkon?


Hlasovat a diskutovat můžete ZDE.


P.S. Už pomalu připravuju Hlasování o nejoblíbenější mužskou postavu. Těšíte se? =)

Anketa: Nejlepší herecký výkon v seriálu

16. září 2014 v 17:39 | Dee |  WWW - ankety
Zbožňuju ankety =D To už jste si možná všimli. A jestli ne, tak Vám to říkám =)

Dnešní anketa mě napadla náhodou včera, když jsem jen tak brouzdala na netu a našla jsem diskuzi, týkající se nejlepšího hereckého výkonu v GoT. Tak mě napadlo, že bych to dala i sem.

Chtěla jsem, aby tu bylo jen 5 herců a nemohla jsem se rozhodnout, přece jen v GoT je spustu skvělých hereckých výkonů (a to jsem se rozhodovala jen mezi mužskými herci =)) Chtěla jsem do ankety zařadit i Seana Beana (Eddard Stark), Charlese Dance (Tywin Lannister) nebo například Harryho Lloyda (Viserys Targaryen), ti už ale užším výběrem neprošli. U Seana a Harryho to bylo z toho důvodu, že se v seriálu už celkem dlouho nevyskytují, a u Charlese -- no nevím proč jsem ho nevybrala, možná proto, že si sice myslím, že to je skvělý a nadaný herec, ale asi mě svým výkonem nedostal tolik, jako ti, které jsem vybrala. Samozřejmě to nezáleželo jen na mém výběru, hodně jsem se taky koukla po stránkách, které lidi nejčastěji označují a ještě mi s výběrem pomohla kamarádka.

No ale to je jedno, radši rovnou přejdu k těm, které jsem vybrala ( ikdyž jste jistě poznali z obrázku, o koho půjde ) =)

ALE PŘEDEM BYCH VÁS CHTĚLA POPROSIT, ABY JSTE BĚHEM HLASOVÁNÍ NEBRALI V POTAZ, ZDA TU POSTAVU NESNÁŠÍTE, NEBO NAOPAK ZBOŽŇUJETE. VŠECHNY ROLE BYLY NĚJAK NAPSANÉ A BYLA BYCH TEDA RÁDA, KDYBY JSTE SPÍŠ HODNITILI TO, JAK SE VŠICHNI HERCI SVÉ ROLE ZHOSTILI A KDO VÁS NEJLÉPE PŘESVĚDČIL....

Nové obsazení 5. série

15. září 2014 v 22:28 | Dee |  Novinky (5. série)
Přemýšlela jsem, zda už zveřejnit tento příspěvek, protože na 5. sérii je ještě brzo, nakonec jsem si ale řekla, že už to pomalu začnu všechno sepisovat, nebo se toho pak zase nakupí a já v tom budu mít pěkný zmatek =D Takže pokud chce vědět, jaké je nové obsazení 5. série, rozklikněte si článek.

O 3. místo - Šae x Oša

15. září 2014 v 0:35 | Dee |  Nejoblíbenější ženská postava
A jsme téměř ve finále. Před finálem ale nejdříve rozhodnete, jestli se na třetím místě umístí Šae, nebo Oša.

Šae, milenka Tyriona Lannistera, se v prvním duelu utkala proti Talise Meagyr a v druhém kole se proti ní postavila Brianne z Tarthu. Obě tyto soupeřky úspěšně porazila. Až ve třetím kole jí z boje o první místo vyřadila Sansa Stark.

Oša, jedna z Divokých, v prvním kole porazila Fialku, taktéž Divokou, ve druhém kole překvapivě zvýtězila nad Catelyn Starkovou, ve třetím kole už ale nezvládla porazit Ygritte (ta shodou okolností také patřila k Divokým) a tak tedy bojuje o třetí místo.

Kdo se tedy umístí na třetím místě ? Hlasovat můžete zde pod článkem do příští neděle, 21.09.2014.

VÝSLEDEK:Rekonstrukce rubriky Postavy

14. září 2014 v 20:20 | Dee
Možná to vypadá tak, že se dneska flákám, ale rozhodla jsem se, že dneska dám do kupy rubriku POSTAVY. No, zatím ještě nejsem u konce, mám zatím hotové jen 5 rodů (od Starků po Greyjoye), ale ještě se do toho pustím a snad to stihnu dneska dokončit (nezdá se to, ale zabere to celkem dost času=)).

Takže, už tam nejsou jen stroze napsané jména jendotlivých členů, teď tam jsou jména, fotky, informace v kterých sériích se daná postava vyskytla, status postavy (zda je naživu nebo ne, takže si dávejte pozor, pokud jste neviděli všechny 4 série - přemýšlela jsem o tom, že bych to tam vůbec nepsala, nevím ale proč, chtěla jsem to tam mít (možná ještě změním pozadí tak, aby se to ukázalo jen po označení textu:
status: naživu x status: naživu
pro zobrazení textu označte červený rámeček
můžete napsat do komentářů, jaká verze by Vám spíš vyhovovala), navíc jsem si už zvykla na to, že na internetu se informace nepovažuje za spoiler, pokud už byl díl odvysílaný a holt ten, kdo je pozadu už stránky navštěvuje na vlastní riziko=)).

No ale to jsem trochu odběhla, dále se tam dozvíte jméno herce, který (kteří) danou postavu hrál(i) a také rodový erb. No a pak samozřejmě doplňuji postavy ze čtvrté série, které v tomto seznamu ještě nebyli. Časem bych chtěla ještě doplnit stručné info o postavě, které by se zobrazilo v seznamu a pak samozřejmě i podrobný popis a info postavy (to si vážně užiju, jelikož těch postav tam je víc jak 100 =D). No, ale to nechám na jindy.

Každopádně, jak mi tato rekonstrukce jde můžete zjistit ZDE a následně poklikat na jednotlivé rody (který rod už je po rekonstrukci určitě poznáte =)


Ještě jsem Vás chtěla upozornit, že můžete hlasovat o nejoblíbenější postavu, kolem půlnoci kolo ukončím a začne hlasování o 3. místo mezi Šae a vítězkou tohoto kola. Další týden se pak můžete těšit na velké finále =D

NEJOBLÍBENĚJŠÍ ŽENSKÁ POSTAVA
Aktuální duel:
(hlasovat můžete kliknutím na odkaz nebo pod tímto článkem)

Postavy - Západozemí

14. září 2014 v 16:22 | Dee

ZÁPADOZEMÍ
(Kvůli těm, co ještě neviděli všechny série, je status označen jako spoiler. Pokud chcete zjistit, zda je postava ještě na živu nebo ne, označte červený obdélníček a text se Vám ukáže)
Melisandra
2012-2015
Série 2-5
Status:_naživu
Herečka: Carice van Houten

Brienne z Tarthu
2012-2015
Série 2-5
Status:_naživu
Herečka: Gwendoline Christie

Oša
2011-2013
Série 1-3
Status:_naživu
Herečka: Natalia Tena

Ros
2011-2013
Série 1-3
Status:zesnulá
Herečka: Esme Bianco

Horký Koláč
2011-2014
Série 1-4
Status:_naživu
Herec: Ben Hawkey

Salladhor Saan
2012-2014
Série 2,3,4
Status:_naživu
Herec: Lucian Msamati

Rickard Karstark
2011-2013
Série 1,2,3
Status:zesnulý
Herec: John Stahl

Velký Jon Umber
2011
Série 1
Status:_naživu
Herec: Clive Mantle
(Kvůli těm, co ještě neviděli všechny série, je status označen jako spoiler. Pokud chcete zjistit, zda je postava ještě na živu nebo ne, označte červený obdélníček a text se Vám ukáže)