Říjen 2014

Nový design ! =)

20. října 2014 v 18:41 | Dee |  WWW - novinky
Tak určitě jste si na blogu všimli několika věcí:

1. Ta nejdůležitější, blog má konečně nastavený nový design. Za tento nádherný lay se Sophií Turner vděčím užasné grafičce Andie (www.andiegraphic.blog.cz) a musím říct, že se mi opravdu líbí. Doufám, že se bude líbit i Vám =)

2) No a druhá věc. Zase jsem slibovala a nic jsem nesplnila =( Sice jsem většinu věcí do školy dodělala už v pátek, přesto mi něco málo zbylo i na sobotu. No a kvůli tomu málu jsem ještě v sobotu letěla do školy a odpoledna pak dodělávala, včera jsem zase pomalu celý den uklízela a pak jsem byla totálně KO a na přidávání jsem neměla nálada + ještě pro mě z nepochopitelného důvodu mi nefungoval žádný prohlížeč. Takže už nebudu slibovat, že ten a ten den budu opravdu přidávat, jediný co můžu slíbit, že se tu určitě něco brzy objeví =) Přece jen ten nový design je taková motivace proč přidávat =)

EDIT: Tak když to není prohlížečem, tak pro jistotu zase nefunguje galerie do které jsem chtěla přidávat... Já už se na to asi .... =D =D Ale tak zkusím vymyslet něco jiného =)

Učení a učení....

16. října 2014 v 15:53 | Dee
Zase jsem se dlouho neozvala =) Dneska to bude ale jen krátkej článek. Jen jsem chtěla, aby jste věděli, že na blog nekašlu. jen toho do školy je teď trochu moc, ale jsem rozhodnutá všechno, co máš na příští týden do školy udělat během dneška a zítřka a o víkendu mám v plánu přidávat a přidávat =) Tak snad mi to vyjde a u ničeho do školy se nijak dlouho neseknu =)

Předtím, než se objevili v GoT

11. října 2014 v 23:23 | Dee |  Videa - ostatní
Dneska tu pro Vás mám další video. Tentokrát se video nazývá "Before They Were On Game of Thrones" a díky němu se můžete podívat na to, jak vybraní herci vypadali v jiném projektu předtím, než si zahráli v GoT.

Já k videu dodávám, že absolutně bych nepoznala herce, který hraje Khala Droga a Jack Gleeson byl jako malý vážně roztomilý =D


Nejoblíbenější ženská postava - VÝSLEDKY

9. října 2014 v 18:13 | Dee |  Nejoblíbenější ženská postava
(Sice už žádné hlasování nebude, ale nechtělo se mi to kvůli jednomu článku předělávat =)))


Tak po roce jsou tu konečně výsledky hlasování o nejoblíbenější ženskou postavu z GoT. Trochu mě mrzí, že během mé nepřítomnosti spousta lidí na tento blog zapomněla, proto se v posledních kolech nasbíralo max. 10 hlasů, což je poměrně málo oproti tomu, kolik lidí hlasovalo ze začátku. Což je ale moje chyba...
Každopádně i tam jsem se rozhodla, že tu soutěž prostě dokončím a právě dnes jsem ukončila hlasování, ve kterém se utkali Sansa Stark a Ygritte o první místo.

Ale nejdříve taková menší rekapitulace:
Původně se začínalo s 16 ženskými postavami, hned během prvního kola ale polovina z nich vypadla: Yara Greyjoy, Daenerys Targaryen, Margaery Tyrell, Talisa Maegyr, Fialka, Cersei Lannister, Lysa Tully a Melissandra. V 2. kole vypadly: Meera Reed, Brianne z Tarthu, Catelyn Stark a Arya Stark. Ve finálové čtyřce tedy zbyly: Sansa Stark, Šae, Oša a Ygritte. A dovoluji si říct, že málokdo čekal, že se tam probojí právě tyto čtyřy dámy. V 3. kole vypadly Šae a Oša, které se následně utkaly v souboji o 3. místo, ze kterého vzešla jako vítězka Oša. A jak už jsem řekla, o finálové místo se tedy utkali Sansa Stark a Ygritte. A jak to dopadlo? Dozvíte se to v CČ.

A abych Vás ještě trochu napnula, mám tu pro Vás i pidi statistiku =)
- celkově proběhlo 16. duelů
- první duely odstartovali 16. září 2013
- hlasování trvalo celkem 388 dní
- celkový počet hlasů je 212 (průměrně tedy 13,25 hlasu v každém duelu)
- nejvíce hlasů bylo v duelu mezi Sansou Stark a Šae (28 hlasů)
- naopak nejméně hlasů bylo v duelu mezi Meerou Reed a Sansou Stark (7 hlasů)
- nejtěsnější duely byly mezi Brianne z Tarthu a Šae, Ošou a Catelyn Stark, Ygritte a Aryou Stark, Yarou Greyjoy a Meerou Reed (všude byl rozdíl 2 hlasů)
- a naopak, největší rozdíl v hlasování byl v duelu mezi Sansou Stark a Šae (Sansa zvítězila s převahou 16 hlasů)
- v duelu mezi Lysou Tully a Ygritte byl výsledek 0:13. Lysa Tully je tak jedinou postavou, která nezískala žádný hlas


4000 návštěv!

5. října 2014 v 23:59 | Dee |  WWW - novinky
Tak tenhle článek jsem si nemohla odpustit =D Všimla jsem si, že dneska zaregistrovalo počítadlo čtvrtou tisícovku návštěv, takže bych Vám tímto článkem chtěla poděkovat za návštěvy =) Doufám, že se Vám zde líbí, a pokud máte nápady, jak to tu vylepšit, sem s nimi =D

GalleryUpdate: Emilia Clarke - Photoshooty 2014

5. října 2014 v 23:45 | Dee |  Gallery Update
Dnes jsem se rozhodla přidat opět nové fotky. Tentokrát jsou to shooty s Emilii Clarke (Daenerys Targaryen). Chtěla jsem původně tenhle článek pěkně rozepsat, ale jelikož trochu nestíhám, musím ještě něco dodělat do školy a pak jít rovnou spát, protože ráno se musím pokusit vstát na 8, tak Vám sem dám jen odkaz. Ale mohu jen doporučit podívat se na fotky, protože Emilia má vážně nádherné shooty a určitě za kouknutí stojí =)

0001~6.jpg 003~41.jpg 004~41.jpg 003~44.jpg


A v anketě můžete hlasovat ve finálovém duelu mezi Sansou a Ygritte =)

NEJOBLÍBENĚJŠÍ ŽENSKÁ POSTAVA
Aktuální duel:
hlasovat můžete do 08.10.2014

Sean Bean - Death Reel

4. října 2014 v 15:08 | Dee |  Videa - ostatní
Dneska tu pro Vás mám jedno video. Včera jsem si k učení pustila Pána prstenu, kde jak určitě víte, hrál i Sean Bean (Eddard Stark). No a jak jsem tak koukala na scénu, kdy jeho postava Boromira umírá, vzpomněla jsem si na vtípky, které kolovali na netu, že pokud se koukáte na nějaký film nebo seriál, kde Sean hraje, je téměř jisté, že tam jeho postava i zemře... No a tak jsem dneska našla na youtubku video, kde je takový kratší sestřih několika smrtí jeho postav.

Jen upozorňuji, že video obsahuje spoilery (a občas taky ne zrovna pěkné scény), takže si rozmyslete, jestli se na něj chcete podívat.


No a následně i rozhovor se Seanem, kde právě diskutují o tomhle videu a kde také Sean řekne, která z jeho smrtí na obrazovce je jeho nejoblíbenější. A já musím říct, že s ním souhlasím =))

A která je ta vaše oblíbená? =D


Joe Dempsie - Photoshoot 2014 - London Evening Standard

3. října 2014 v 0:57 | Dee |  Gallery Update
Zdravím,
opět se hlásím =) Dnes pro Vás mám dvě fotečky s hercem Joem Dempsiem. A malá hádanka pro Vás: víte, jakou roli si Joe v GoT zahrál ? Já se musím příznat, že u tohoto herce mám vždy problém uvědomit si, kdo že to vlastně je. Na těchto fotkám jsem teda celkem problém neměla, ale když jsem zveřejňovala videa z Ice Bucket Challenge, nemohla jsem tohoto herce poznat. No a kdo že to tedy vlastně je? Pokud jste to nepoznali (ale jsem si jistá, že vy s tím problém mít nebudete =)) tak na fotkách je představitel Gendryho, bastarda Roberta Baratheona =) Ale teď už ty fotky:

001~53.jpg 002~47.jpg