Nové herecké obsazení pro 6. sérii

29. srpna 2015 v 21:09 | Dee |  Novinky (6. série)
Upozorňuji, že v článku se vyskytují spoilery ohledně připravované série, proto dál štěte jen na vlastní nebezpečí.

Hlavní role:


IAN MCSHANE jako TBA (oznámeno 1.8.2015)
Ian McShane je anglický herec, který se objevil v mnoha filmech, navzdory tomu ho ale proslavili spíše seriálové role. Objevil se v seriálech 'Lovejoy' (1986-1994), 'Deadwood' (2004-2006), 'Kings' a 'The Pillars of the Earth'. Znát ho můžete také z filmu 'Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides'. Jeho role v GoT prozatím zveřejněna nebyla, údajně by se ale měl zařadit mezi hlavní postavy.

MAX VON SYDOW jako Tříoký havran (oznámeno 3.8.2015)
Max von Sydow, švédsko-francouzský herec, který se také objevil už v mnoha filmech a seriálech, v posledních letech jste ho mohli zahlédnout například ve filmech 'Emotional Arithmetic', 'Shutter Island', 'Extremely Loud and Incredibly Close' a také v připravovaném pokračování 'Star Wars: Episode VII - The Force Awakens'. V GoT si zahraje roli Tříokého havrana. S Tříokým havranem jsem se v seriálu setkali, a to v sériích 1, 3 a 4. V 1. a 3. jsme mohli spatřit pouze jeho zvířecí podobu, ve 4. sérii jsme se dočkali už jeho lidké podoby. Tu ztvárnil herec Struan Rodger, kterého pro 6. sérii nahradí právě Max von Sydow.

SEBASTIAN CROFT jako mladý Eddard Stark (oznámeno 9.8.2015)
Sebastian Croft, 13ti letý anglický herec, který má zkušenosti zatím pouze s divadlem. Objevil se například ve hrách: 'Matilda', 'Les Miserables', 'Coriolanus' a také 'Oliver!'. V GoT si zahraje roli mladého Neda Starka, očividně se tedy dočkáme dalších flashbacků.

PILOU ASBÆK jako Euron Greyjoy (oznámeno 1.9.2015)
K obsazení se nám v 6. sérii připojí i tento 33 letý dánský herec Pilou Asbæk (celým jménem Johan Philip Asbæk). Vidět jste ho mohli zatím jen v několika dánských filmech a seriálech, zahrál si však i ve filmu 'Lucy', kde si zahrál po boku Scarlett Johannson. Zaké byl v roce 2014 spolumoderátorem soutěže 'Eurovison Song'.
A koho bude hrát v 6. sérii? Pilou si v seriálu zahraje roli Eurona Greyjoye, nejmladšího bratra Balona Greyjoye a strýce Yary a Theona. V knihách je Euron popsaný jako velmi nepředvídatelný muž, známý tím, že nachází potěšení ve zvrácených hrách mysli a s každým, kdo se vyskytne vedle něj vede psychologickou válku. Všichni jeho bratři (a především Victarion) ho nesnáší. Přes levé oko nosí pásku, nikdo však netuší, co se pod páskou skrývá.
Euron se nikdy neoženil, má však několik bastardů, o které se ale nezajímá a ani se k nim nehlásí.

Před několika lety Euron svedl (možná spíš znásilnil) třetí ženu bratra Victariona, která následně otěhotněla. Když se o tom dozvěděl, umlátil Eurona téměř k smrti. Balon poté svého bratra vyhostil z Železných ostrovů.

FREDDIE STROMA jako Dickon Tarly (oznámeno 4.9.2015)
Tohoto 28 letého anglického herce, zpěváka a modela můžete znát například z posledních třech dílů Harryho Pottera, kde si zahrál roli Cormaca McLaggena. Dále z hudebního filmu 'Moderní Popelka: Byla jednou jedna písnička', kde si po boku herečky Lucy Hale zahrál Luka Morgana nebo z filmu 'Ladíme!'.
Freddie si zahraje Dickona Tarlyho, mladšího bratra Samwalla Tarlyho. V knižní předloze je Dickon upřednostňovaný syn Samova přísného otce Randylla. Podle castingových požadavků byl popsán jako atletický, dobrý lovec a ne moc bystrý.

RICHARD E. GRANT jako Izembaro (oznámeno 7 & 11.9.2015)
Richarda můžete znát například ze seriálu Pán času, nebo filmu Železná Lady (a samozřejmě ještě spoustu dalších filmů a seriálů). V 6. sérii se s ním setkáme jako s Izembarem. Izembaro je manažer manažer bravosské skupiny herců.

ESSIE DAVIS jako Lady Stork (oznámeno 11.9.2015)
Essie můžete znát například z filmů 'Matrix' nebo 'Austrálie', kde si zahrála po boku Nicole Kidman a Hugha Jackmana. V 6. sérii se na ní můžeme těšit jako na Lady Stork, která je členkou Izembarovy herecké skupiny.

JAMES FAULKNER jako Lord Randyll Tarly (oznámeno 16.9.2015)
James Faulkner se v poslední době objevil v seriálech 'Panství Downton' nebo 'Da Vinciho démoni'. A jak už bylo řečeno, v 6. sérii si zahraje pána Parožnatého vrchu, Lorda Randylla Tarlyho.

SAMANTHA SPIRO jako Lady Melessa Tarly (oznámeno 16.9.2015)
Samantha si v poslední době zahrále v seriálů 'Psychobitches' a v minisérii 'London Spy'. V 6. sérii si zhraje roli Lady Melessy Tarly, ženy Lorda Tarlyho a matku Samwella, Dickona a Tally.

REBECCA BENSON jako Talla Tarly (oznámeno 16.9.2015)
Tato herečka se nedávno objevila ve filmu 'Macbeth'. V 6. sérii se s ní setkáme jako s Tallou Tarly.

Vedlejší role:

SAM COLEMAN jako TBA (oznámeno 2.7.2015) -- trochu jsem na něj pozapomněla, proto ho přidávám až teď =)
Tento mladý, téměř 19ti letý herec se zatím podílel pouze na filmu Leatherface, který bude mít premiéru příští rok. Jeho role je zatím stále neznámá.

RICKY CHAMP jako Flynn (oznámeno 23.6.2015)

Rickyho Champa je anglický herec, který je neznámější pro svou roli Paula v sitcomu 'Him & Her'. V GoT si zahraje roly Flynna, jednoho z psanců, kteří využívají náboženství k tomu, aby ospravedlnili vydírání lidí na venkově. Údajně by se měl objevit ve dvou epizodách 6. série.

FERGUS LEATHEM jako TBA (oznámeno 9.8.2015)
Poněkud neznámý herec, Fergus Leatham (nepodařilo se mi o něm nic zjistit) se také připojí k obsazení seriálu Game of Thrones. Jeho role ovšem také nebyl oznámena.

JÓHANNES HAUKUR JÓHANNESSON jako TBA (oznámeno 26.8.2015)
Herec pocházející z Islandu (pozn. oficiálně jsem to nezjistila, hádám jen podle jména a filmů, ve kterých se objevil =)), který se objevil například v 'Legal Criminals', 'Reykjavík Rotterdam' a také v seriálu 'A.D. The Bible Continues'. Ani jeho role v GoT nebyla prozatím prozrazena.

ANDREW BRYAN jako Boltonův důstojník (oznámeno 26.8.2015)
O irském herci Andrewu Branovi se mi toho také nepodařilo moc sehnat, každopádně, na jeho webových stránkách bylo potvrzeno, že se v GoT objeví v roli Boltonova úředníka.

TRISTAN HEANUE jako TBA (oznámeno 26.8.2015)
Role Tristana Heanue je také prozatím neznámá a podle zdrojů se má jednat pouze o menší roli. Podle jeho účtu na twitteru začal sledovat twitter Gwendoline Christie (Brianne z Tarthu), Daniela Portmana (Podrick Payne) a Andrewa Bryana (Boltonův důstojník), proto se předpokládá že by mohl mít něco dočinění s Boltony.

SOUAD FARESS jako TBA (oznámeno 27.8.2015)
Role herečky Souad Faress také nebyla oznámena a ani se mi nikde nepodařilo sehnat dohady o tom, koho by si mohla zahrát.

EDDIE EYRE jako Ser Alfred Hunrith (oznámeno 27.8.2015)
Eddie Eyre si zahraje roli Sera Alfreda Hunritha. Což je tak všechno, co se o jeho roli ví, jelikož se v knížkách nevyskytuje žádná postava tohoto jména, ani žádný rod Hunrithů.

EDDIE JACKSON jako TBA (oznámeno 29.8.2015)
Irský herec se v minulosti objevil v televizním seriálu 'Vikingové'. Jeho role v GOT je prozatím neznámá.

GLEN BARRY jako divadelní herec (oznámeno 29.8.2015)
Irského herce Glena Barryho jste už mohli vidět například ve filmech 'Návrat', 'Sexy párty' nebo 'Drákula: Neznámá legenda'. V 6. sérii se s ním setkáme jako s členem skupiny braavosských divadleních herců.

BRENDAN O'ROURKE jako divadelní herec (oznámeno 29.8.2015)
Brendan je Irský herec, který se prozatím objevili v několika krátkometrážních filmech. V 6. sérii GoT se s ním budeme setkávat jako s členem divadlení skupiny herců z Braavosu.

ROBERT RENDER jako TBA (oznámeno 31.8.2015)
Anglický herec Robert Render je další s herců, který se připojí k hereckému obsazení seriálu Hra o trůny. Prozatím se neví, o jakou roli se bude jednat, každopádně by to měla být jedna z vedlejších rolí.

ROSS ANDERSON jako divadelní herec (oznámeno 7.9.2015)

MICHAEL HEATH jako Kesh (oznámeno 9.9.2015)
Anglického herce Michaela Heatha můžete znát z filmu 'Oliver Twist', kde si zahrál postavu pana Sowerberryho. V GoT si zahrala postavu Keshe.

EVA BUTTERFLY jako divadelní herečka (oznámeno 10.9.2015)

ELINE POWELLjako divadelní herečka (oznámeno 10.9.2015)

KEVIN ELDON jako hlavní divadelní herec (oznámeno 11.9.2015)

LEIGH GILL jako Bobono(oznámeno 12.9.2015)
Bobono je další ze skupinky herců v Braavosu.

KEVIN HORSHAM jako TBA (oznámeno 15.9.2015)

[AKTUALIZOVÁNO 16.9.2015]

(pozn. TBA = to be announced = bude oznámeno)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama